Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
أضف 500,00 EGP لعربة التسوق واحصل على شحن مجاني!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 13–19 من أصل 19 نتيجة
طرمبة مياه اكسور و MCV 600 اتوبيس بفتحة لازو – 20200183
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200183 |
| الرقم الأصلي OEM: | 4572002801 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0183 |
| Weight | 10.360 g |
| Packaging size | 312 x 310 x 155 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329919651 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| back side | casted hole 4mm |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه قلاب كبير مان و مرسيدس لازو – 20200130
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200130 |
| الرقم الأصلي OEM: | 8311999928 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0130 |
| Weight | 10.330 g |
| Packaging size | - |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329908297 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| description_1 | impeller ø135mm |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه مان F2000 بفتحة لازو – 55200108
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 55200108 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51065006546 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 5520 0108 |
| Weight | 12.062 g |
| Packaging size | 312 x 310 x 155 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329915110 |
| description_0 | with V-belt pulley ø162mm, |
| description_1 | gaskets and o-rings |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه مرسيدس اكسور و اتوبيس بدون فتحة لازو – 20200190
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200190 |
| الرقم الأصلي OEM: | 4572001601 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0190 |
| Weight | 10.208 g |
| Packaging size | - |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329917794 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| description_1 | impeller ø125mm |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه مرسيدس لازو – 20200016
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200016 |
| الرقم الأصلي OEM: | 4412000301 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0016 |
| Weight | 10.592 g |
| Packaging size | - |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329924518 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| description_1 | impeller ø125 mm |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه مرسيدس لازو – 20200159
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200159 |
| الرقم الأصلي OEM: | 4412000201 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0159 |
| Weight | 10.105 g |
| Packaging size | - |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329905838 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| description_1 | impeller ø125mm |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف زيت 6.5 بار لازو – 20181518
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20181518 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5411800715 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 1518 |
| Weight | 0.254 g |
| Packaging size | 95 x 77 x 48 mm |
| Tariff no. | 84814010 |
| GTIN-Code | 4250329914038 |
| description_0 | 6.5 bar |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Brands
- AG (2)
- COJALI (2)
- CORTECO (1)
- DONALDSON (1)
- ELRING (1)
- EURORICAMBI (35)
- Eurostar | يوروستار (631)
- FAG (2)
- FEBI BILSTEIN (17)
- FTE (1)
- GLYCO (8)
- GOETZE (6)
- HD Turkey (4)
- HENGST FILTER (23)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (5)
- KS ( KOLBENSCHMIDT ) (1)
- MAHLE (19)
- MAHLE ORIGINAL (5)
- MANN-FILTER (6)
- MIBA (2)
- NURAL (5)
- SACHS (62)
- SKF (5)
- SM (5)
- TRB Turkey (7)
- TRUCKTEC (1)
- WABCO (18)
- ZF (1)








