Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
أضف 500,00 EGP لعربة التسوق واحصل على شحن مجاني!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 13–24 من أصل 62 نتيجة
مساعد سوسته امامي مان تيجا – 280930
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 280 930 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81437016964 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | NOV30/36X270A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top pin; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد كابينه امامي اكتروس MP1 ساكس – 131850
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 131 850 |
| الرقم الأصلي OEM: | 9428902819 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Parameter : | SEX26X65A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Gas Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد سوسته امامي مان تيجا – 131750
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 131 750 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81437016902 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber; Stroke-dependent damping |
| Parameter : | NOV30/36X270A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top pin; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي اكتروس MP2 ساكس – 131623
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 131 623 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063260100 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X280A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامى اكتروس ساكس خدمه شاقه – 124678
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 678 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0053239600 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N36X325A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Quantity : | 1 |
| Colour : | black |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامي اكتروس ساكس – 124639
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 639 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063233900 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N36X310A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي حديد اكتروس MP2/MP3 ساكس – 124638
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 638 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0063266800 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X360HA |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه اكتروس خلفي SACHS–MP/1MP2 – 124567
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 567 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0053260900 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Parameter : | N45X340HA |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي اكتروس MP2/MP3 ساكس – 124360
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 360 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0053261200 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X310A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد خلفي مان F2000 – 105844
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 105 844 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81417226046 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Parameter : | MSE30/15X34A2 |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Gas Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد كابينه مان امامي – 105843
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 105 843 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81417226047 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Parameter : | MSE30/15X51A2 |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Gas Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom Pin |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
فولام 43 مان كوماريل SACHS – 3421601075
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 3421 601 075 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51023016094 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Outer Diameter [mm] : | 430 |
| Flywheel Profile : | with sprocket |
| Number of mounting bores : | 10 |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Filter by price
Brands
- AG (2)
- COJALI (2)
- CORTECO (1)
- DONALDSON (1)
- ELRING (1)
- EURORICAMBI (35)
- Eurostar | يوروستار (631)
- FAG (2)
- FEBI BILSTEIN (17)
- FTE (1)
- GLYCO (8)
- GOETZE (6)
- HD Turkey (4)
- HENGST FILTER (23)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (5)
- KS ( KOLBENSCHMIDT ) (1)
- LASO (19)
- MAHLE (19)
- MAHLE ORIGINAL (5)
- MANN-FILTER (6)
- MIBA (2)
- NURAL (5)
- SKF (5)
- SM (5)
- TRB Turkey (7)
- TRUCKTEC (1)
- WABCO (18)
- ZF (1)














