Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
أضف 500,00 EGP لعربة التسوق واحصل على شحن مجاني!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 37–48 من أصل 92 نتيجة
شميز 130 اكتروس بيئة مهلي – 005WN1001
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | MAHLE 005WN1001 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5410111810 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Length [mm] | 258,0 |
| Cylinder Bore [mm] | 130,0 |
| Diameter [mm] | 150 |
| Flange Ø [mm] | 164,2 |
| Top land height [mm] | 1,15 |
| Machining | Finished |
| Gasket Design | Soft Material Gasket |
| Cylinder Sleeve | with cylinder liner ring |
| Supplementary Article / Supplementary Info Info 2 | Wet Cylinder Sleeve |
| Packaging length [cm] | 16,0 |
| Packaging width [cm] | 16,00 |
| Packaging height [cm] | 31,80 |
| Net Weight [g] | 8260, 8260,0 |
| Item number | 005 WN 10 01 |
| Manufacturer | MAHLE ORIGINAL |
| EAN number | 4009026918319 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
شميز 130 اكتروس مجرى عالي مهلي – 003WN38
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | MAHLE 003WN38 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Length [mm] | 258 |
| Supplementary Article / Supplementary Info Info 2 | with seal ring, Wet Cylinder Sleeve, with cooling duct |
| Width [mm] | 10,12 |
| Cylinder Bore [mm] | 130 |
| Diameter [mm] | 150,01 |
| Flange Ø [mm] | 164,1 |
| Item number | 003 WN 38 |
| Manufacturer | MAHLE ORIGINAL |
| EAN number | 4009026718209 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
صباب شكمان اكتروس / اكسور مهلي – 001VA30491000
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | MAHLE 001VA30491000 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5410500227 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fitting Position | Exhaust Side |
| Valve head diameter [mm] | 41,1 |
| Valve stem diameter [mm] | 9,0 |
| Length [mm] | 144,9 |
| Valve seat angle [°] | 45,0 |
| Valve Seat Material | Chrome-Mangan-Nickel-Niobium Steel |
| Valve stem material | Chrome-silicon-steel |
| Surface | Chromed |
| Net Weight [g] | 143 |
| Packaging height [cm] | 17,00 |
| Packaging length [cm] | 5,2 |
| Packaging width [cm] | 5,20 |
| Item number | 001 VA 30491 000 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | MAHLE ORIGINAL |
| EAN number | 2503001362248 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
صباب هواء اكتروس / اكسور مهلي – 001VE30490000
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | MAHLE 001VE30490000 |
| الرقم الأصلي OEM: | 4570530001 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fitting Position | Intake Side |
| Valve head diameter [mm] | 45,6 |
| Valve stem diameter [mm] | 9,0 |
| Valve seat angle [°] | 30,0 |
| Length [mm] | 144,9 |
| Valve Seat Material | Chrome-Mangan-Nickel-Niobium Steel |
| Surface | Chromed |
| Net Weight [g] | 160 |
| Packaging height [cm] | 17,00 |
| Packaging length [cm] | 5,2 |
| Packaging width [cm] | 5,20 |
| Item number | 001 VE 30490 000 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | MAHLE ORIGINAL |
| EAN number | 2503001362606 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة زيت اكتروس 8 سلندر بنز تخين لازو – 20180161
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20180161 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5421800701 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 0161 |
| Weight | 5.312 g |
| Packaging size | 295 x 164 x 100 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329914380 |
| tooth width | 49mm, 9 teeth |
| drive gear | ø136.5mm, 42 teeth |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه اكتروس بتمة 6 سلندر زرو واطي لازو – 20200176
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200176 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5422002401 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0176 |
| Weight | 11.611 g |
| Packaging size | 368 x 260 x 150 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329913666 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| description_1 | for vehicles with retarder |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه اكتروس بتمة 8 سلندر زور عالي لازو – 20200184
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200184 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5422002601 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0184 |
| Weight | 14.462 g |
| Packaging size | 357 x 270 x 200 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329916766 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| description_1 | for vehicles with retarder |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه اكتروس بدون بتمة 6 سلندر زرو واطي لازو – 20200179
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200179 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5412001401 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0179 |
| Weight | 11.600 g |
| Packaging size | 368 x 260 x 150 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329915837 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| height of blade | 8mm |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه اكتروس بدون بتمة 8 سلندر زور عالي لازو – 20200181
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20200181 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5422002501 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2020 0181 |
| Weight | 13.679 g |
| Packaging size | 357 x 270 x 200 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329916629 |
| description_0 | with gaskets and o-rings |
| height of blade | 14mm |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طقم جلب كامة اكتروس 6 سلندر جليكو – N204/4
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | GLYCO N204/4 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5410510010 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Machining | Semi |
| Component Number | 23-4898H, 23-4899 |
| Item number | N204/4 SEMI |
| Our price | £ |
| Manufacturer | GLYCO |
| EAN number | 4044197574179 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طقم جلب كامة اكتروس 8 سلندر جليكو – N204/5
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | GLYCO N204/5 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5410510010 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Machining | Semi |
| Component Number | 23-4898H, 23-4899 |
| Item number | N204/5 SEMI |
| Our price | £ |
| Manufacturer | GLYCO |
| EAN number | 4044197574186 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طقم سبيكة كرسي STD مان و اكسور و اتوبيس جليكو – H992/7 STD
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | GLYCO H992/7 STD |
| الرقم الأصلي OEM: | 51011136073 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Component Number | 72-3562, 72-3563H |
| Item number | H992/7 STD |
| Our price | £ |
| Manufacturer | GLYCO |
| EAN number | 5010874489523 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Filter by price
Brands
- AG (2)
- COJALI (1)
- FAG (1)
- FEBI BILSTEIN (13)
- FTE (1)
- GLYCO (3)
- GOETZE (1)
- HD Turkey (2)
- HENGST FILTER (8)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (3)
- KS ( KOLBENSCHMIDT ) (1)
- LASO (9)
- MAHLE (7)
- MAHLE ORIGINAL (1)
- MANN-FILTER (2)
- MIBA (1)
- NURAL (2)
- SACHS (18)
- SKF (4)
- TRB Turkey (3)
- WABCO (8)














