طرمبة زيت مان F2000 لازو – 55180101
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 55180101 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51051006262 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 5518 0101 |
| Weight | 4.996 g |
| Packaging size | 295 x 164 x 100 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329917763 |
| tooth width | 38mm, 7 teeth |
| drive gear | ø144mm, 44 teeth |
1.200,00 EGP
if this fits your vehicle.
In Stock
- ضمان جوده ابو الدهب
الوصف
Name: oil pump
الأرقام الأصلية للمنتج
- 51051006262
- 51051006288
- 51051006260
- 51051006252
- 51051006250
ارقام بديلة
| الماركة | الكود |
|---|
معلومات إضافية
| نوع السياره | |
|---|---|
| المجموعه |








