Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
أضف 500,00 EGP لعربة التسوق واحصل على شحن مجاني!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 61–72 من أصل 78 نتيجة
فلتر مجفف خزانات وابكو – 4324100202
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 4324100202 |
| الرقم الأصلي OEM: | 2992261 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 2,3 |
| Operating Pressure [bar] | 13 |
| Connecting thread | M 39x1.5 |
| Item number | 4324100202 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851003675 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
قواعد صباب شكمان مان 4 صباب F2000 – 873117-6
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SM 873117-6 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51032030302 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Valve seat angle [°] | 45 |
| Weight [g] | 28 |
| Valve type | for exhaust valves |
| Height [mm] | 8 |
| for OE number | 51.03203.0302 |
| Inner Diameter [mm] | 40 |
| Diameter [mm] | 48,1 |
| Item number | 3.12070 |
| Manufacturer | DT Spare Parts |
| EAN number | 4047755503482 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
قواعد صباب هواء مان 4 صباب F2000 – 873116-6
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SM 873116-6 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51032030301 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Valve seat angle [°] | 30 |
| Fitting Position | Intake Side |
| Weight [g] | 35 |
| Valve type | for inlet valves |
| Height [mm] | 8 |
| for OE number | 51.03203.0301 |
| Inner Diameter [mm] | 38,1 |
| Diameter [mm] | 48,1 |
| Item number | 3.12069 |
| Manufacturer | DT Spare Parts |
| EAN number | 4047755312589 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
كيت بستم بالشميز 128 4 صباب بنز تخين 50مم مان F2000 نورال – 8914380000
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | NURAL 8914380000 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Cylinder Bore [mm] | 128,00 |
| Component Number | 15-452920-00, 87-143800-00 |
| Version | Includes seals |
| Item number | 89-143800-00 |
| Manufacturer | NÜRAL |
| EAN number | 4044197246526 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف زيت 6.5 بار لازو – 20181518
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20181518 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5411800715 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 1518 |
| Weight | 0.254 g |
| Packaging size | 95 x 77 x 48 mm |
| Tariff no. | 84814010 |
| GTIN-Code | 4250329914038 |
| description_0 | 6.5 bar |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
طرمبة مياه مان F2000 بحساس بدون فتحة تراكتيك الماني – 519024
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | TRUCKTEC 519024 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51065006547 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 5520 0109 |
| Weight | 11.743 g |
| Packaging size | 312 x 310 x 155 mm |
| Tariff no. | 84133080 |
| GTIN-Code | 4250329915127 |
| description_0 | with V-belt pulley ø162mm, |
| description_1 | gaskets and o-rings |
| description_2 | (water pump) |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية SKF مقاس 65x140x36 رقم 31313 – 49035
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 49035 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Width [mm] | 36 |
| Inner Diameter [mm] | 65 |
| Diameter [mm] | 140 |
| DIN/ISO | 31313 |
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Weight [kg] | 2,35 |
| Item number | 49035 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816490357 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
سرفو دبرياج مان F2000 تخين اسباني – 2250219
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | COJALI 2250219 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81307256053 |
| بلد المنشاء: | اسباني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fill Medium | Brake Fluid |
| Weight [kg] | 3,030, 3,17 |
| Item number | 38127 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816381273 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه مان تيجا SACHS – 311478
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 311 478 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81437026077 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N36X280A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد سوسته امامي مان تيجا – 280930
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 280 930 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81437016964 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | NOV30/36X270A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top pin; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد سوسته امامي مان تيجا – 131750
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 131 750 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81437016902 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber; Stroke-dependent damping |
| Parameter : | NOV30/36X270A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top pin; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد خلفي مان F2000 – 105844
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 105 844 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81417226046 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Parameter : | MSE30/15X34A2 |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Gas Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Filter by price
Brands
- COJALI (1)
- DONALDSON (1)
- Eurostar | يوروستار (18)
- FEBI BILSTEIN (4)
- GLYCO (3)
- GOETZE (1)
- HENGST FILTER (9)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (1)
- LASO (7)
- MAHLE (3)
- MANN-FILTER (2)
- NURAL (3)
- SACHS (11)
- SKF (1)
- SM (5)
- TRB Turkey (2)
- TRUCKTEC (1)
- WABCO (4)













