Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
Add 500,00 EGP to cart and get free shipping!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 49–60 من أصل 65 نتيجة
بلف زيت 6.5 بار لازو – 20181518
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20181518 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5411800715 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 1518 |
| Weight | 0.254 g |
| Packaging size | 95 x 77 x 48 mm |
| Tariff no. | 84814010 |
| GTIN-Code | 4250329914038 |
| description_0 | 6.5 bar |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية SKF مقاس 65x140x36 رقم 31313 – 49035
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 49035 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Width [mm] | 36 |
| Inner Diameter [mm] | 65 |
| Diameter [mm] | 140 |
| DIN/ISO | 31313 |
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Weight [kg] | 2,35 |
| Item number | 49035 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816490357 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية اكتروس/مرسيدس اكس امامي 55x120x45.5 رقم 32311 – 18055
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 18055 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 120 |
| Inner Diameter [mm] | 55 |
| DIN/ISO | 32311A |
| Weight [kg] | 2,39 |
| Fitting Position | outer |
| Item number | 18055 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816180555 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
سرفو دبرياج اكتروس MP1 وابكو باكم – 9700514310
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 9700514310 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0002540047 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 3 |
| Operating Pressure [bar] | 10 |
| Stroke [mm] | 85 |
| Item number | 9700514310 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851030114 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
سرفو دبرياج اكتروس MP2 وابكو بانتوسين – 9700514410
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 9700514410 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0002540447 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Item number | 9700514410 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851051935 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
سرفو دبرياج عرجه اكتروس MP3 اسباني – 2250319
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | COJALI 2250319 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0002501562 |
| بلد المنشاء: | اسباني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 4,100, 4,10 |
| Height [mm] | 158 |
| Stroke [mm] | 69,5 |
| Item number | 101285 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4054224012857 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامي اكتروس ساكس – 310807
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 310 807 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063238300 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X285A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي اكتروس MP2 ساكس – 131623
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 131 623 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063260100 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X280A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامى اكتروس ساكس خدمه شاقه – 124678
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 678 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0053239600 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N36X325A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Quantity : | 1 |
| Colour : | black |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامي اكتروس ساكس – 124639
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 639 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063233900 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N36X310A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي حديد اكتروس MP2/MP3 ساكس – 124638
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 638 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0063266800 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X360HA |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه اكتروس خلفي SACHS–MP/1MP2 – 124567
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 567 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0053260900 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Parameter : | N45X340HA |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Brands
- COJALI (1)
- FAG (2)
- FEBI BILSTEIN (13)
- GOETZE (2)
- HD Turkey (1)
- HENGST FILTER (6)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (4)
- LASO (7)
- MANN-FILTER (1)
- SACHS (11)
- SKF (4)
- TRB Turkey (3)
- WABCO (9)














