Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
أضف 500,00 EGP لعربة التسوق واحصل على شحن مجاني!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 61–72 من أصل 92 نتيجة
فلتر مجفف خزانات وابكو – 4324100202
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 4324100202 |
| الرقم الأصلي OEM: | 2992261 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 2,3 |
| Operating Pressure [bar] | 13 |
| Connecting thread | M 39x1.5 |
| Item number | 4324100202 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851003675 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
فلتر مربع خرسانة اكتروس هنجست – E315L01
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | HENGST FILTER E315L01 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0040946604 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Filter type | Filter Insert |
| Length [mm] | 633 |
| Width [mm] | 571 |
| Height [mm] | 76 |
| Item number | E315L01 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | HENGST FILTER |
| EAN number | 4030776023565 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
فلتر هواء 8 سلندر اكتروس MP1 هنجست – E312L
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | HENGST FILTER E312L |
| الرقم الأصلي OEM: | 0030949104 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Filter type | Filter Insert |
| Height [mm] | 318 |
| Diameter [mm] | 420 |
| Inner Diameter 2 [mm] | 254, 11 |
| Item number | E312L |
| Our price | £ |
| Manufacturer | HENGST FILTER |
| EAN number | 4030776074932 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
فلتر هواء غبور اكتروس MP2/MP3 هنجست – E603L
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | HENGST FILTER E603L |
| الرقم الأصلي OEM: | 0040943504 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Filter type | Filter Insert |
| Height [mm] | 530 |
| Inner Diameter [mm] | 170 |
| Diameter [mm] | 265 |
| Item number | E603L |
| Our price | £ |
| Manufacturer | HENGST FILTER |
| EAN number | 4030776066586 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
قاعدة محرك اكتروس المونيوم تركي – HD5270
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | HD Turkey HD5270 |
| الرقم الأصلي OEM: | 9412415813 |
| بلد المنشاء: | تركي |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fitting Position | Front, Rear |
| Material | Cast Aluminium |
| Mounting Type | Rubber-Metal Mount |
| Width [mm] | 230 |
| Weight [kg] | 4,203 |
| Thickness [mm] | 130 |
| for OE number | 941 241 78 13 |
| Inner Diameter [mm] | 15 |
| Internal Thread Size | M18 x 1,5 |
| Item number | 15486 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816154860 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
قاعدة محرك اكتروس حديد تركي – HD5563
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | HD Turkey HD5563 |
| الرقم الأصلي OEM: | 9412418813 |
| بلد المنشاء: | تركي |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fitting Position | Rear |
| Material | Cast Steel |
| Mounting Type | Rubber-Metal Mount |
| Width [mm] | 230 |
| Weight [kg] | 7,224 |
| Thickness [mm] | 130 |
| Inner Diameter [mm] | 15 |
| Internal Thread Size | M18 x 1,5 |
| Item number | 24583 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816245834 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
كيت بستم بالشميز اكتروس 130 بيئة مهلي – 0052692 EURO5
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | MAHLE 0052692 EURO5 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5410304837 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Cylinder Bore [mm] | 130,0 |
| Component Number | 0046700, 005WN1001 |
| Net Weight [g] | 12193 |
| Packaging length [cm] | 16,0 |
| Packaging width [cm] | 16,00 |
| Packaging height [cm] | 31,80 |
| Item number | 004 67 90 |
| Manufacturer | MAHLE ORIGINAL |
| EAN number | 2503001368417 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف زيت 6.5 بار لازو – 20181518
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20181518 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5411800715 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 1518 |
| Weight | 0.254 g |
| Packaging size | 95 x 77 x 48 mm |
| Tariff no. | 84814010 |
| GTIN-Code | 4250329914038 |
| description_0 | 6.5 bar |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية SKF مقاس 65x140x36 رقم 31313 – 49035
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 49035 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Width [mm] | 36 |
| Inner Diameter [mm] | 65 |
| Diameter [mm] | 140 |
| DIN/ISO | 31313 |
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Weight [kg] | 2,35 |
| Item number | 49035 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816490357 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية اكتروس/مرسيدس اكس امامي 55x120x45.5 رقم 32311 – 18055
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 18055 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 120 |
| Inner Diameter [mm] | 55 |
| DIN/ISO | 32311A |
| Weight [kg] | 2,39 |
| Fitting Position | outer |
| Item number | 18055 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816180555 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
سرفو دبرياج اكتروس MP1 وابكو باكم – 9700514310
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 9700514310 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0002540047 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 3 |
| Operating Pressure [bar] | 10 |
| Stroke [mm] | 85 |
| Item number | 9700514310 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851030114 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
سرفو دبرياج اكتروس MP2 وابكو بانتوسين – 9700514410
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 9700514410 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0002540447 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Item number | 9700514410 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851051935 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Filter by price
Brands
- AG (2)
- COJALI (1)
- FAG (1)
- FEBI BILSTEIN (13)
- FTE (1)
- GLYCO (3)
- GOETZE (1)
- HD Turkey (2)
- HENGST FILTER (8)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (3)
- KS ( KOLBENSCHMIDT ) (1)
- LASO (9)
- MAHLE (7)
- MAHLE ORIGINAL (1)
- MANN-FILTER (2)
- MIBA (1)
- NURAL (2)
- SACHS (18)
- SKF (4)
- TRB Turkey (3)
- WABCO (8)













