Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
أضف 500,00 EGP لعربة التسوق واحصل على شحن مجاني!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 73–84 من أصل 92 نتيجة
سرفو دبرياج عرجه اكتروس MP3 اسباني – 2250319
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | COJALI 2250319 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0002501562 |
| بلد المنشاء: | اسباني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 4,100, 4,10 |
| Height [mm] | 158 |
| Stroke [mm] | 69,5 |
| Item number | 101285 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4054224012857 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
ماستر دبرياج اكتروس MP1 ضيقFTE أصلى – KG19008402
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FTE KG190084.0.2 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0022950406 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fill Medium | Brake Fluid |
| Bore Ø [mm] | 19,05 |
| Material | Plastic |
| Item number | KG190084.0.2 |
| Our price | £ |
| Manufacturer | FTE |
| EAN number | 4028569410906 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامي اكتروس ساكس – 310807
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 310 807 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063238300 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X285A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد كابينه امامي اكتروس MP1 ساكس – 131850
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 131 850 |
| الرقم الأصلي OEM: | 9428902819 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Parameter : | SEX26X65A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Gas Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي اكتروس MP2 ساكس – 131623
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 131 623 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063260100 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X280A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامى اكتروس ساكس خدمه شاقه – 124678
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 678 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0053239600 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N36X325A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Quantity : | 1 |
| Colour : | black |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه امامي اكتروس ساكس – 124639
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 639 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0063233900 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N36X310A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي حديد اكتروس MP2/MP3 ساكس – 124638
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 638 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0063266800 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X360HA |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه اكتروس خلفي SACHS–MP/1MP2 – 124567
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 567 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0053260900 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Parameter : | N45X340HA |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد شاسيه خلفي اكتروس MP2/MP3 ساكس – 124360
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 124 360 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0053261200 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Shock Absorber Design : | Telescopic Shock Absorber |
| Parameter : | N45X310A |
| Shock Absorber System : | Twin-Tube |
| Shock Absorber Type : | Oil Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد قنطره كابينه اكتروس MP2 ساكس – 316948
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 316 948 |
| الرقم الأصلي OEM: | A9408903919 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Parameter : | ET36X70A |
| Shock Absorber System : | Monotube |
| Shock Absorber Type : | Gas Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
مساعد قنطره كابينه اكتروس SACHS MP1–131–275 – 316946
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SACHS 316 946 |
| الرقم الأصلي OEM: | 9428904719 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Parameter : | ET36X70A |
| Shock Absorber System : | Monotube |
| Shock Absorber Type : | Gas Pressure |
| Shock Absorber Mounting Type : | Top eye; Bottom eye |
| Packaging unit: | 1 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Filter by price
Brands
- AG (2)
- COJALI (1)
- FAG (1)
- FEBI BILSTEIN (13)
- FTE (1)
- GLYCO (3)
- GOETZE (1)
- HD Turkey (2)
- HENGST FILTER (8)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (3)
- KS ( KOLBENSCHMIDT ) (1)
- LASO (9)
- MAHLE (7)
- MAHLE ORIGINAL (1)
- MANN-FILTER (2)
- MIBA (1)
- NURAL (2)
- SACHS (18)
- SKF (4)
- TRB Turkey (3)
- WABCO (8)














