Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
أضف 500,00 EGP لعربة التسوق واحصل على شحن مجاني!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
عرض 25–36 من أصل 78 نتيجة
بلف زيت 7.5 بار لازو – 20181516
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20181516 |
| الرقم الأصلي OEM: | 4221800315 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 1516 |
| Weight | 0.260 g |
| Packaging size | 95 x 77 x 48 mm |
| Tariff no. | 84814010 |
| GTIN-Code | 4250329905951 |
| description_0 | 7.5 bar |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف عجل رباعي أكتروس فبر كهرباء وابكو – 9730060030
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 9730060030 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0044296344 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Operating Pressure [bar] | 8,5 |
| Nominal Size [mm] | 10 |
| Item number | 9730060030 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851064911 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية FAG عجل 75x130x33.25 مقاس 33215 – 21981
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 21981 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 130 |
| Width [mm] | 33,25 |
| Inner Diameter [mm] | 75 |
| DIN/ISO | 32215A |
| Weight [kg] | 2,173 |
| Fitting Position | Rear Axle Left, outer, Rear Axle Right |
| Item number | 21981 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816219811 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية بنيون SKF 32313B – 49750
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 49750 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 140 |
| Width [mm] | 51 |
| Inner Diameter [mm] | 65 |
| DIN/ISO | 32313 |
| Weight [kg] | 3,67 |
| Fitting Position | Rear Axle, Front Axle |
| Item number | 49750 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816497509 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية عجل SKF مقاس 85x130x29 رقم 32017 – 19773
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 19773 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 130 |
| Width [mm] | 29 |
| Inner Diameter [mm] | 85 |
| DIN/ISO | 32017XA |
| Weight [kg] | 1,37 |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Item number | 19773 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816197737 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية عجل خلفي داخلي SKF مقاس 110x170x47 رقم 33022 – VKHB 2163
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SKF VKHB 2163 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Diameter [mm] | 170 |
| Width [mm] | 47 |
| Inner Diameter [mm] | 110 |
| Weight [kg] | 3,758 |
| Item number | VKHB 2163 |
| Manufacturer | SKF |
| EAN number | 7316575796020 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بيضة 85 طويلة أكتروس تركى – R372.0155
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | TRB Turkey R372.0155 |
| الرقم الأصلي OEM: | 0003505105 |
| بلد المنشاء: | تركي |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fitting Position | inner |
| Length [mm] | 196 |
| Diameter [mm] | 85 |
| Mounting points diameter [mm] | 25 |
| Control/Trailing Arm Type | for triangular control arm (CV) |
| Hole Spacing [mm] | 153 |
| Weight [kg] | 2,482 |
| Supplementary Article / Supplementary Info Info 2 | with retaining ring |
| Item number | 26449 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816264491 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بيضة 85 قصيرة اكتروس تركي – R372.0026
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | TRB Turkey R372.0026 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81432706105 |
| بلد المنشاء: | تركي |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Fitting Position | Rear Axle, Upper |
| Length [mm] | 172 |
| Width [mm] | 58, 76 |
| Thickness [mm] | 24,3 |
| Diameter [mm] | 85, 63 |
| Mounting points diameter [mm] | 25 |
| Material | Elastomer |
| Control/Trailing Arm Type | for triangular control arm (CV) |
| Hole Spacing [mm] | 130 |
| Weight [kg] | 2,440 |
| Supplementary Article / Supplementary Info Info 2 | with retaining ring |
| Item number | 31848 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816318484 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
جوز سبيكة بيل STD مان و مرسيدس عادى جليكو – 713637 STD
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | GLYCO 713637 STD |
| الرقم الأصلي OEM: | 51024106533 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Surface | Cathodic Sputtering |
| Component Number | 71-3637 |
| Version | Gas and Marine, upper half bearing |
| Item number | 71-3637 STD |
| Our price | £ |
| Manufacturer | GLYCO |
| EAN number | 4044197267118 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
دليل صباب مان 4 صباب F2000 – 883139-6
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | SM 883139-6 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51032010126 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Inner Diameter [mm] | 9 |
| Valve type | for inlet valves, for exhaust valves |
| Weight [g] | 52 |
| for OE number | 51.03201.0126 |
| Length [mm] | 66,5 |
| Diameter [mm] | 15 |
| Item number | 3.12055 |
| Manufacturer | DT Spare Parts |
| EAN number | 4047755138639 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
سرفوا دبرياج مان تيجا وابكوا تركي – 4640070010
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 4640070010 |
| الرقم الأصلي OEM: | 81436106129 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 0,22 |
| Item number | 4640070010 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 4057875214922 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
شمبر 128 مم مان عادة جوتزا – 0828310000
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | GOETZE 0828310000 |
| الرقم الأصلي OEM: | 51025037002 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Component Number | 3.0mm 005 P GOE13, 3.5mm 008 CR P KV1, 5.0mm 231 CR P GOE13 |
| Cylinder Bore [mm] | 128 |
| Item number | 08-283100-00 |
| Manufacturer | ENGINE |
| EAN number | 4060426115678 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Filter by price
Brands
- COJALI (1)
- DONALDSON (1)
- Eurostar | يوروستار (18)
- FEBI BILSTEIN (4)
- GLYCO (3)
- GOETZE (1)
- HENGST FILTER (9)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (1)
- LASO (7)
- MAHLE (3)
- MANN-FILTER (2)
- NURAL (3)
- SACHS (11)
- SKF (1)
- SM (5)
- TRB Turkey (2)
- TRUCKTEC (1)
- WABCO (4)














