Sign In
Account
-
Safe payment options
We only work with the most secure payment systems.
-
Product return within 30 days
We do our very best to keep our customers happy.
0
No products in the cart.
You dont have any products in your cart yet, add a few products to experience this experience.
Add 500,00 EGP to cart and get free shipping!
To see and take advantage of all discounted products.
Click HereShop
Original Products
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Affordable Rates
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Wide variety
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus.
Mercedes Axor and Atego trucks
عرض 1–12 من أصل 65 نتيجة
بلية عجل امامي اكتروس FAG 69x149x77 – 174939
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 174939 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 150 |
| Width [mm] | 78 |
| Inner Diameter [mm] | 70 |
| Weight [kg] | 5,757 |
| Fitting Position | Front Axle, inner |
| Item number | 174939 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4054224749395 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف رباعى اكتروس بالفبره WABCO – 9730112050
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 9730112050 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0054291044 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 0,817 |
| Operating Pressure [bar] | 10 |
| Item number | 9730112050 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851051942 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف زيت 6.5 بار لازو – 20181518
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20181518 |
| الرقم الأصلي OEM: | 5411800715 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 1518 |
| Weight | 0.254 g |
| Packaging size | 95 x 77 x 48 mm |
| Tariff no. | 84814010 |
| GTIN-Code | 4250329914038 |
| description_0 | 6.5 bar |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف زيت 7.5 بار لازو – 20181516
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | LASO 20181516 |
| الرقم الأصلي OEM: | 4221800315 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| LASO-no. | 2018 1516 |
| Weight | 0.260 g |
| Packaging size | 95 x 77 x 48 mm |
| Tariff no. | 84814010 |
| GTIN-Code | 4250329905951 |
| description_0 | 7.5 bar |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف عجل رباعي أكتروس فبر كهرباء وابكو – 9730060030
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 9730060030 |
| الرقم الأصلي OEM: | A0044296344 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Operating Pressure [bar] | 8,5 |
| Nominal Size [mm] | 10 |
| Item number | 9730060030 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851064911 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف فرامل طشاش كنور اصلي – K038438N50
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | KNORR-BREMSE K038438N50 |
| الرقم الأصلي OEM: | 20516342 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [g] | 701 |
| Operating pressure to [bar] | 13 |
| Voltage [V] | 24 |
| Thread Size | M22 x 1,5 |
| Item number | K038438N50 |
| Manufacturer | KNORR-BREMSE |
| EAN number | IC-D48D03 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف نص موزع قاطع شاسيه اكتروس وابكو – 4802040020
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 4802040020 |
| الرقم الأصلي OEM: | 41211417 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Weight [kg] | 3,2 |
| Item number | 4802040020 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 7895851058736 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلف هرمي اكتروس 2 فتحه – 4750103170
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | WABCO 4750103170 |
| الرقم الأصلي OEM: | 1518116 |
| بلد المنشاء: | الماني |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Operating Pressure [bar] | 20 |
| Nominal Size [mm] | 10 |
| Adjustment Range [bar] | 5810,8 |
| Connecting thread | M 22x1.5 oss |
| Item number | 4750103170 |
| Manufacturer | WABCO |
| EAN number | 4057875222507 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية FAG عجل 75x130x33.25 مقاس 33215 – 21981
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 21981 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 130 |
| Width [mm] | 33,25 |
| Inner Diameter [mm] | 75 |
| DIN/ISO | 32215A |
| Weight [kg] | 2,173 |
| Fitting Position | Rear Axle Left, outer, Rear Axle Right |
| Item number | 21981 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816219811 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية FAG عجل خلفي داخلي اكتروس و اتوبيس مقاس 100x150x39 رقم 33020 – 19788
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 19788 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 150 |
| Width [mm] | 39 |
| Inner Diameter [mm] | 100 |
| DIN/ISO | 33020 |
| Weight [kg] | 2,44 |
| Fitting Position | inner |
| Item number | 19788 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816197881 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية FAG عجل مان F2000 مقاس 105x160x43 رقم 33021 – 33021
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FAG 33021 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Diameter [mm] | 160 |
| Width [mm] | 43 |
| Inner Diameter [mm] | 105 |
| Item number | 33021 |
| Manufacturer | FAG |
| EAN number | 4012801049399 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
بلية SKF عجل امامي خارجي 50x110x42.25 رقم 32310 – 7900
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| رقم المنتج: | FEBI BILSTEIN 7900 |
| الرقم الأصلي OEM: | |
| بلد المنشاء: |
| الوصف | القيمة |
|---|---|
| Bearing Type | Tapered Roller Bearing |
| Diameter [mm] | 110 |
| Width [mm] | 42,25 |
| Inner Diameter [mm] | 50 |
| DIN/ISO | 32310A |
| Weight [kg] | 1,923 |
| Fitting Position | outer |
| Item number | 07900 |
| Manufacturer | FEBI BILSTEIN |
| EAN number | 4027816079002 |
1.200,00 EGP
1.200,00 EGP
Archives
Categories
Brands
- COJALI (1)
- FAG (2)
- FEBI BILSTEIN (13)
- GOETZE (2)
- HD Turkey (1)
- HENGST FILTER (6)
- KNORR (1)
- KNORR-BREMSE (4)
- LASO (7)
- MANN-FILTER (1)
- SACHS (11)
- SKF (4)
- TRB Turkey (3)
- WABCO (9)














